Káva do kanceláře

Víme, že vybrat kávu, která zachutná zaměstnancům napříč firmou není nic lehkého , a že 100% arabika nemusí být tou jedinou cestou. Proto jsme tu pro vás, abychom vám se vším poradili . Pomůžeme vám se trefit do chuti většiny. Dopřejte společně s námi svým zaměstnancům, kolegům, ale i klientům, kteří navštíví vaši firmu, výběrový šálek aromatické kávy .

Díky bohatým zkušenostem vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější kávu , profesionální kávovardalší doplňky ke kávě, se kterými se její popíjení o pauzách stane ve vaší práci opravdovým rituálem.

Proč si nechávat dodávat kávu do kanceláří od nás?

Mikofair káva

Nabízené kávy známe do posledního zrna. Rádi vám poradíme, jaká bude ta ideální pro vaše zaměstnance . Společně vybereme takovou, která zachutná a potěší většinu i přes rozmanité chuťové preference. Domluvíme se na všech krocích spolupráce , ať se vaše kanceláře mohou, když je třeba, proměnit v kavárnu, ve které vznikají originální nápady a podnětné myšlenky. Nechte vše na nás , rádi se o to postaráme.
Navštivte náš e-shop plný lahodné kávy, pochutin a moderního kávového příslušenství
Prohlédnout e-shop

Na jakých kávách si můžete v kanceláři pochutnávat?

Mikofair káva

Potěšit své chuťové pohárky můžete s láskou praženými kávami PURO , které jsou plné kvalitních kávových zrn, opojné vůně, ale především jedinečného příběhu s celospolečenským přesahem. Najde si místo ve vaší kanceláři výběrová 100% arabika nebo směs s kvalitní robustou ? Váháte, co vybrat? Pak uspořádáme ochutnávku přímo ve vaší firmě!
Rádi Vám připravíme individuální nabídku pro vaši kancelář
Mám zájem o nabídku

Jaký profesionální kávovar bude zdobit vaši firmu?

Prozradíme vám, co všechno budete k přípravě chutné kávy potřebovat. Pronajmeme nebo vám zapůjčíme profesionální kávovary a taktéž se postaráme o veškeré příslušenství, se kterým se bude káva připravovat jedna radost.

Postaráme se také o pravidelný servis a rychlé poradenství. Společně nastavíme individuální spolupráci tak, aby vše fungovalo přesně podle vašich potřeb. 

Zajímá vás, jak by vypadala individuální nabídka přímo pro vás?
Zavolejte nám!

Káva, která provoní vaši kancelář

Jsme zkušení kávoví odborníci. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vybrat tu nejvhodnější kávu , která potěší kolegy a zaměstnance napříč celou firmou. Při hledání vybíráme to nejlepší z káv PURO a MIKO .V nabídce máme 7 kávových směsí PURO kávy.

V této fair traidové lahodné kávě se dokonale snoubí chuť vybraných kávových zrn a pečlivá výroba s ekologickým a celospolečenským přesahem. V kávě MIKO se mísí kvalitní kávové boby pražené s láskou a pomocí těch nejvybranějších postupů.

Jsme milovníci kávy , kteří jsou rychlí a precizní nejen při zpracování kávy, ale i v komunikaci. Pohotově a se smyslem pro detail vám sestavíme rozmanité originální kávové balíčky, které budou těšit hosty, ale i vás. A jaké kávy vás mohou oslnit svojí chutí?

Výjimečné čaje mimořádné kvality

Máte na firmě i milovníky čajů ? Pak můžete své kanceláře vybavit i voňavými a lahodnými kolekcemi ovocných , bylinkových , zelených a černých čajů od farmářů ze Srí Lanky.

Vyrobíme pro vás i dárkovou kávu s logem vaší společnosti. S nadšením pro vás nachystáme i speciální fair trade balíčky jak pro zaměstnance, tak obchodní partnery. Jako poděkování za spolupráci, k narozeninám, výročí či jako originální dárek k Vánocům.

Dobroty a doplňky pro vyladění kávového rituálu

Abyste mohli dopřát zaměstnancům a svým klientům výtečnou kávu podle jejich vytříbené chuti , nabízíme vám možnost objednat porcovaný cukr, sterilizované zahuštěné mléko, čokoládky či výtečné Puro sušenky . Anebo stylové šálky . Drobnosti , které vykouzlí úsměv na tváři a zanechají ten nejlepší dojem.

Společně najdeme ty pravé kávy, pochutiny a čaje do vaší kanceláře.
Zavolejme si!

Zavoněla vám naše kávová nabídka do kanceláře?

Prohlédněte si z pohodlí své kanceláře náš přehledný e-shop a během chvilky objednejte vše, co potřebujete. Vaši objednávku vyřídíme co nejrychleji, a vy se tak budete moci radovat z voňavého balíčku plného chutné kávy.

Nevíte si s výběrem kávových produktů rady? Pak nás kontaktujte. Ideální je nám zavolat na telefonní číslo 261 912 160 . Chcete-li se na něco zeptat nebo nám poslat pár slovíček, pak můžete na tyto e-maily: obchod@mikokava.cz nebo fikota@mikokava.cz .


Rádi vám pomůžeme proměnit kancelář během pauz v kavárnu
Zavolejte nám ještě dnes