Káva pro hotely

Jste majitel hotelu či provozní, který se snaží zlepšovat zážitek svých hostů ? Máte-li hotel, penzion či ubytovací zařízení bez restaurace nebo baru a rádi byste dopřáli svým návštěvníkům skvělou kávu kdykoliv během dne, pak jsme tu pro vás. Pomůžeme vám zvýšit úroveň vašeho ubytování.

Do vašich hotelových pokojů připravíme hostům individuálně sestavené kávové produkty, například porcované sáčky s kvalitní kávou, které stačí zalít vodou. Vám poskytneme mimořádný kávový servis, se kterým si vaši hosté dopřejí kvalitní a chutnou kávu. Udělejte na ně nezapomenutelný dojem za minimum nákladů.

Čím potěšit hotelové hosty? Kávovými balíčky na míru

Oslňte své hosty službou , se kterou se jenom tak nesetkají. Dodáme vám kávy, které zachutnají manažerům na pracovní cestě, dobrodruhům podnikajících výlety, párům na romantické výpravě či rodině ubytované na dovolené.

Máte-li ve svém hotelu různé typy pokojů, pak vám připravíme kvalitní balíčky kávy . Ubytovací zařízení můžete vybavit malými kávovary přímo na pokojích, jednotlivými baleními pro konkrétní pokoje nebo centrálním kávovarem ve společenských prostorech.

Proč vybírat kávu do svého hotelu právě s námi?


Zavolejme si! Rádi vám o našich kávových produktech do hotelů řekneme víc. Rovnou se vás optáme na vše důležité, abychom vám mohli připravit tu nejlepší nabídku.

Jak mohou vypadat kávové produkty, se kterými zvýšíte úroveň ubytování?

Záleží jenom na vás a vašich hostech. Základem bude vždy káva, kterou společně vybereme z našeho bohatého sortimentu různých typů a druhů . K tomu můžeme přibalit porcovaný cukr , sterilizované zahuštěné mléko, čokoládky , výtečné Puro skořicové sušenky či čaje jedinečné kvality, které hosty zcela jistě zaujmou. Na tom všem si mohou vaši hosté pochutnat přímo v pohodlí svého pokoje s kávovarem, a to navíc ve stylových šálcích . Nebo ve společných prostorech, kde budete mít k dispozici profesionální kávovar. To je něco, co vaši hosté ocení, což se zcela jistě propíše i do pozitivních vzkazů a recenzí. Dopřejte svým hostům jedinečnou službu za minimální náklady. 

Dodáme vám kávové produkty na míru do vašich hotelových pokojů

Poskytneme vám vše, co potřebujete – od vybraných kávových balíčků, drobných delikates až po profesionální kávovary. A to dle vašich požadavků, potřeb, ale i konceptu a stylového vybavení hotelu. Najdeme vám kávovary , které vám sednou výbavou i designem. Takové, se kterými přímo vy nebo vaši hosté připravíte výtečné kávy.

Komplexní poradenství a servis – postaráme se o vše a stále tu budeme pro vás. Ve světě výtečné kávy se staneme partnery a společně najdeme tu nejvhodnější kávu a zařízení pro váš výjimečný hotel, kterým podtrhneme jeho kouzlo a prestiž.

Jsme milovníci kávy , kteří jsou rychlí a precizní nejen při zpracování kávy, ale i v komunikaci. Pohotově a se smyslem pro detail vám sestavíme rozmanité originální kávové balíčky, které budou těšit hosty, ale i vás. A jaké kávy vás mohou oslnit svojí chutí?

V nabídce máme 7 kávových směsí PURO kávy, kterou dodává 6 družstev s certifikací Fair trade. V této lahodné kávě se dokonale snoubí chuť vybraných kávových zrn a pečlivá výroba s ekologickým a celospolečenským přesahem. Jedinečnou chutí vynikají i kávy MIKO . V té se mísí kvalitní kávové boby pražené s láskou a pomocí těch nejvybranějších postupů.

 

Zavoněla vám naše nabídka kávových produktů do hotelů?

Pak nám zavolejte. Ideálně na telefonní číslo 261 912 160 . Chcete-li se na něco zeptat nebo nám poslat pár slovíček, pak nám můžete napsat zprávu na tyto e-maily: obchod@mikokava.cz nebo fikota@mikokava.cz .

Objednávat může z pohodlí své kanceláře nebo hotelu , a to díky přehlednému e-shopu . Anebo budete raději v kontaktu s obchodníkem? Je to na vás. Ať už se rozhodne jakkoliv, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme .

Rádi vám pomůžeme vytvořit z vašich hotelových pokojů jedinečné místo, které se může se šálkem kvalitní a lahodné kávy proměnit ve voňavou kavárnu.