Káva pro restaurace a kavárny

Jste majitelem větší či menší kavárny nebo restaurace a chcete, aby byl pro vaše návštěvníky šálek kávy , který jim připravíte, nezapomenutelným zážitkem ? Pak jsme tu pro vás, abychom vybrali pro vaše zákazníky tu nejlepší.

Káva , malé delikatesy a doplňky s příběhem , kterými se propisuje respekt k lidem, spravedlivá odměna, důstojné podmínky při zpracování kávy a také obdiv k samotné planetě Zemi. Společně vybereme takovou kávu, která budou ladit s vaším konceptem, hodnotami a vizí vaší kavárny nebo restaurace. Kávy, se kterými si budete budovat jedinečné jméno .

Poskytneme vám vše, abyste potěšili své zákazníky lahodnou kávou Zavolejte nám ještě dnes!

Proč vybírat kávu s námi?

 

Pomůžeme vám najít takovou kávu, která nádherně provoní vaše kavárny a restaurace a dodá jim jedinečnou atmosféru . Vykouzlete svým zákazníkům díky kávě úsměv na tváři a nezapomenutelný hřejivý pocit.

Potěšte dobrým šálkem kávy nejen milovníky a kávové nadšence , ale i ty, kteří se rozhodnou kávu ochutnat třeba poprvé v životě. Budete-li chtít zkusit něco nového, uspořádáme ochutnávku a společně vybereme nové druhy kávy , čajů či delikates


Jsme kávoví srdcaři a rádi vám pomůžeme šířit lásku ke kávě
Začít spolupracovat

Co dalšího vám můžeme nabídnout?

Různé typy kávovarů – dle vašich požadavků, potřeb, ale i konceptu místa pro vás vybereme kávovary, které vám sednou technologicky i designově. Takové, se kterými připravíte skvělou kávu . Jsme zkušení specialisté a rádi pro vás vytvoříme nabídku na míru.

Bohatý výběr kávy a dalších produktů – u nás můžete vybírat opravdu z rozmanitého sortimentu fair trade i BIO produktů ze všech koutů světa. V naší nabídce najdete PURO kávy a čaje a další exkluzivní značky . Tu navíc stále doplňujeme o zajímavé novinky, abychom vám stále přinášeli atraktivní a kvalitní produkty.

Kompletní servis – stále tu budeme pro vás. Rádi s vámi navážeme smysluplnou spolupráci, která vám přinese nejen zážitek z jedinečné kávy, ale i poradenství a kompletní servis. Společně najdeme tu nejvhodnější kávu a zařízení pro vaše kavárny a restaurace. Kdykoli bude třeba, tak vám se vším poradíme a vymyslíme, jak uvést všechny vaše vize v život , aby byli maximálně spokojení nejen vaši zákazníci, ale i vy sami.

Na jakých kávách si mohou vaši návštěvníci pochutnat?

Výběr našich káv je neuvěřitelně rozmanitý . Prohlédněte si náš e-shop a inspirujte se. Nabízíme vám kávy zrnkové, mleté, instantní, kapslové či bezkofeinové. Nebudete-li si jistí, pak nám zavolejte . Naše kávy známe do posledního zrnka a rádi vám o nich řekneme víc

Zavoněla vám naše kávová nabídka do kaváren a restaurací?

Pak nás kontaktujte . Ideální je nám zavolat na telefonní číslo 261 912 160 . Během hovoru vás rádi provedeme světem lahodné kávy a domluvíme se, co podnikneme, abychom naplnili vaše očekávání.

Chcete-li se na něco zeptat nebo nám poslat pár slovíček, pak můžete na tyto e-maily: obchod@mikokava.cz nebo fikota@mikokava.cz .


Rádi vám dodáme do vašich kaváren a restaurací ty nejvhodnější kávy, díky kterým vaši hosté zažijí mimořádný zážitek. Zavolejte nám ještě dnes.