Otvírák had z recyklovaného řetězu

Kód: IN4-20-722
Tip
Značka: El Puente
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Otvírák had z recyklovaného řetězu - 24 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno z recyklovaného železného řetězu na kolo s měděným povlakem, 24 cm

Noah’s Ark

Noah’s Ark je indická fair trade organizace se sídlem v Moradabadu. Cílem organizace je zasáhnout proti vykořisťování řemeslníků prostředníky a umožnit jim lepší příjem přímým vývozem.

S tímto konceptem byla Noah’s Ark úspěšná: k organizaci se připojovalo stále více výrobců z regionu. Dnes existuje více než 100 skupin výrobců vyrábějících různé řemeslné výrobky, včetně mnoha domácích a dekorativních předmětů. S rostoucím prodejem bylo možné balení zboží a přípravu na export provádět i ve vlastních prostorách. Finální práce, jako je kontrola kvality a etiketování, se provádějí v centrální dílně.

Dílny řemeslníků jsou často v jejich vlastních domovech. Skupinám producentů Noah’s Ark bude poskytnuto nezbytné bezpečnostní vybavení. Řemeslníci a jejich rodiny se mohou účastnit vzdělávacích kurzů a existuje školní projekt, který dětem řemeslníků poskytuje bezplatné vzdělání, učební materiály a pravidelnou stravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řemeslné výrobky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1977 tato fair trade společnost dováží a distribuuje potravinářské a řemeslné výrobky z Afriky, Asie a Latinské Ameriky, a patří mezi průkopníky fairtrade v Evropě. Jejich cílem je spravedlivý celosvětový obchod, aby se lidé zamysleli na společenskou odpovědností v dnešním světě, a proto pořádají různé osvětové akce pro veřejnost a firmy, a i na politické úrovni.