Miska - dřevěné srdíčko

Kód: PL1-83-002
Tip
409 Kč 338 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Miska - srdíčko z olivového dřeva, rozměry 8x11x2 cm, hloubka 1,6 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Holy Land Handicraft Cooperative Society (HLHCS) byla založena v roce 1981 a je první certifikovanou organizací spravedlivého obchodu v arabském světě.
Holy Land Handicraft se skládá z 35 členů: majitelů olivového dřeva a perleťových dílen. To podporuje síť téměř 2 000 lidí. Cílem je zachovat tradiční řemesla a snížit místní chudobu a nezaměstnanost. Spravedlivý obchod a jeho principy se v kooperaci prosazují také s ohledem na rovnost všech řemeslníků. Bez ohledu na národnost, náboženství nebo pohlaví je práce všech členů uznávána jako rovnocenná, respektovaná a spravedlivě odměňovaná. Projekt rozvoje řemeslné dílny byl zahájen v reakci na špatné pracovní podmínky řemeslníků v betlémské oblasti. Bylo zrekonstruován
o celkem 14 workshopů.
Díky zlepšeným pracovním podmínkám jsou malí výrobci pyšní
a zlepšují nejen své zdraví, ale také produktivitu a kvalitu produktů.


Původ: Holy Land Handicraft Cooperative Society / Palestina

Doplňkové parametry

Kategorie: Řemeslné výrobky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1988 začínali jako společnost DWP – partner třetího světa, ale v současnosti jsou WeltPartner – světový partnerem. Mohou se chlubit 60 partnery v zemích třetího světa, přibližně 1550 produkty a podporou 50 000 lidí. Dávají si záležet na společenské odpovědnosti – fair trade, CO2 neutrální přeprava, integrační pracovní pozice v Německu, podpora Organizace na ochranu dětí na Filipínách.