Kostka - dřevěná krabička - 5 kostek

Kód: IN4-20-880
Tip
Značka: El Puente
208 Kč 172 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Sheeshamové dřevo s mosaznými intarziemi, 5 x 5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deskové hry spojují mladé i staré. Strávíte hezké hodiny ve skvělé společnosti a můžete si vyměňovat nápady. Rozmanitost her, které nabízíme, nesplní žádné přání. Sesham je tvrdé dřevo a je odolné vůči povětrnostním vlivům, takže se často používá pro nábytek, interiérový design a řezbářství. Výroba her vyžaduje, aby řemeslníci používali sílu a dobrou techniku, protože toto houževnaté dřevo je velmi obtížné ručně opracovat. Mosazné dekorace dodávají hrám ušlechtilý charakter.
 
Noah’s Ark

Noah’s Ark je indická fair trade organizace se sídlem v Moradabadu. Cílem organizace je zasáhnout proti vykořisťování řemeslníků prostředníky a umožnit jim lepší příjem přímým vývozem.

S tímto konceptem byla Noah’s Ark úspěšná: k organizaci se připojovalo stále více výrobců z regionu. Dnes existuje více než 100 skupin výrobců vyrábějících různé řemeslné výrobky, včetně mnoha domácích a dekorativních předmětů. S rostoucím prodejem bylo možné balení zboží a přípravu na export provádět i ve vlastních prostorách. Finální práce, jako je kontrola kvality a etiketování, se provádějí v centrální dílně.

Dílny řemeslníků jsou často v jejich vlastních domovech. Skupinám producentů Noah’s Ark bude poskytnuto nezbytné bezpečnostní vybavení. Řemeslníci a jejich rodiny se mohou účastnit vzdělávacích kurzů a existuje školní projekt, který dětem řemeslníků poskytuje bezplatné vzdělání, učební materiály a pravidelnou stravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řemeslné výrobky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1977 tato fair trade společnost dováží a distribuuje potravinářské a řemeslné výrobky z Afriky, Asie a Latinské Ameriky, a patří mezi průkopníky fairtrade v Evropě. Jejich cílem je spravedlivý celosvětový obchod, aby se lidé zamysleli na společenskou odpovědností v dnešním světě, a proto pořádají různé osvětové akce pro veřejnost a firmy, a i na politické úrovni.