Kompas

Kód: IN4-20-858
Tip
Značka: El Puente
380 Kč 314 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Kompas, měď, průměr 4,5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrážíme do dalšího dobrodružství

V minulosti byl kompas nepostradatelný v lodní dopravě spolu s dalšími navigačními pomůckami. Dnes je stále populární jako navigační pomůcka. Ve skvělém designu je kompas nejen funkční, ale také opravdový poutač. Kam vás zavede vaše další dobrodružství?

Noah’s Ark

Noah’s Ark je indická fair trade organizace se sídlem v Moradabadu. Cílem organizace je zasáhnout proti vykořisťování řemeslníků prostředníky a umožnit jim lepší příjem přímým vývozem.

S tímto konceptem byla Noah’s Ark úspěšná: k organizaci se připojovalo stále více výrobců z regionu. Dnes existuje více než 100 skupin výrobců vyrábějících různé řemeslné výrobky, včetně mnoha domácích a dekorativních předmětů. S rostoucím prodejem bylo možné balení zboží a přípravu na export provádět i ve vlastních prostorách. Finální práce, jako je kontrola kvality a etiketování, se provádějí v centrální dílně.

Dílny řemeslníků jsou často v jejich vlastních domovech. Skupinám producentů Noah’s Ark bude poskytnuto nezbytné bezpečnostní vybavení. Řemeslníci a jejich rodiny se mohou účastnit vzdělávacích kurzů a existuje školní projekt, který dětem řemeslníků poskytuje bezplatné vzdělání, učební materiály a pravidelnou stravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řemeslné výrobky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1977 tato fair trade společnost dováží a distribuuje potravinářské a řemeslné výrobky z Afriky, Asie a Latinské Ameriky, a patří mezi průkopníky fairtrade v Evropě. Jejich cílem je spravedlivý celosvětový obchod, aby se lidé zamysleli na společenskou odpovědností v dnešním světě, a proto pořádají různé osvětové akce pro veřejnost a firmy, a i na politické úrovni.