BIO mléčná čokoláda espresso karamel

Kód: 8951809
Neohodnoceno
Značka: Gepa
75 Kč
Skladem (> 5 ks)

BIO mléčná čokoláda espresso karamel, 100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čokoládová specialita pro ty, kdo dávají přednost zajímavým kombinacím chutí. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) se v tomto případě skvělé pojí s kousky karamely a pražených kávových zrnek. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Mléko pochází od krav z ekologických chovů v alpské oblasti Berchtesgaden

FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích. „Díky Fair Trade mohu koupit dětem lepší jídlo. Mohu také část peněz ušetřit na dobu mezi sklizněmi. Bez Fair Trade bychom si vydělali mnohem méně a často nevěděli, jak se uživíme.“ Arminda Fernanděz Lopez, 4 děti, pěstitelka kávy.

"Jsem už čtyři roky členem družstva ATC. Protože půda dřív patříla velkoplantážníkům, vydělávali jsme velice málo. Nemohli jsme se vlastní prací uživit. Teď je to lepší. Ale bylo by skvělé, kdyby prodejní cena našeho ekologicky pěstovaného cukru mohla být ještě vyšší. Přeji si, by moje děti mohly dokončit školu." Jeremiah Paticio, pěstitel třtinového cukru, Filipíny.  

Původ: Peru (fair trade družstva El Naranjillo), Dominikánská republika (COOPROAGRO), Paraguay (Manduvirá), Filipíny (ATC), Guatemala (Chajul, Fedecocagua)

Čistý obsah:
100 g
Fairtrade podíl:
97 %
Ingredience:
sušené mléko *(22%), kakaové máslo*, nerafinovaný třtinový cukr Mascobado*, kakaová hmota*, třtinový cukr*, karamelové křupínky 10%* (třtinový cukr*, glukózový sirup*, přepuštěné máslo, mořská sůl),espreso kousky* (3%), vanilka*. Podíl kakaa minimálně 38 %.
Informace o alergenech:
Výrobek může obsahovat stopové množství ořechů a lepku.

* složka ze spravedlivého obchodního vztahu
° složka z ekologického zemědělství

Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota: 2294 kJ/550 kcal
Tuky: 35,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 21,3 g
Sacharidy: 49,6 g
z toho cukry: 39,7 g
Bílkoviny: 7,6 g
Sůl: 0,2 g
CZ-BIO-002

Doplňkové parametry

Kategorie: FAIRTRADE produkty
Hmotnost: 0.1 kg
BIO: Ano
Gluten free:
Vegan:
Lactose free:
Bez cukru: