BIO čokoládová tyčinka Praliné Noisette 37,5g

Kód: 8951874
Bio
Značka: Gepa
35 Kč 30 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

BIO čokoládová tyčinka Praliné Noisette z hořké čokolády s jemným nugátovým krémem, 37,5 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyčinka z hořké čokolády s jemným nugátovým krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j. vzdělání, kvalitnější bydlení a lékařskou péči. Přispívá k ochraně životního prostředí.

Původ: Ghana (Serendipalm), Dominikánská republika (COOPROAGRO), Peru (El Naranjillo), Paraguay (Mandivirá)

Čistý obsah:
37,5 g
Fairtrade podíl:
81%
Ingredience:
nugátová náplň (50 %, pasta z lískových oříšků*, Mascobado třtinový cukr*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušené mléko*, vanilka*), bílá čokoláda (30%, třtinový cukr*, kakaové máslo*, sušené mléko*, vanilka*), mléčná čokoláda (20 %, sušené mléko*, kakaové máslo*, Mascobado třtinový cukr*, kakaová hmota*, třtinový cukr*, aroma - vanilka*). Podíl kakaa min. 35 %.
Informace o alergenech:
Výrobek může obsahovat stopy ořechů a pšenice.

* složka ze spravedlivého obchodního vztahu
° složka z ekologického zemědělství

Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota: 2401 kJ/576 kcal
Tuky: 38,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 17,3 g
Sacharidy: 48,7 g
z toho cukry: 46,0 g
Bílkoviny: 8,7 g
Sůl: 0,2 g
CZ-BIO-002 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokoláda a čokoládové tyčinky
Hmotnost: 0.038 kg
BIO: Ano
Gluten free:
Vegan:
Lactose free:
Bez cukru:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost GEPA je největší evropskou organizací, která se zabývá spravedlivým obchodem od roku 1975, obchoduje se 140 fair trade družstvy ve 40 zemích světa. Dlouhodobě dbá na udržitelnost, a proto jsou jejich produkty baleny v recyklovatelných obalech, 77 % jejich produktů má certifikaci BIO, a aby udrželi CO2 neutralitu, tak volí nejšetrnější dopravu a sází stromy například v rámci projektu Choco4Change.