Společnost Miko Káva

Společnost Miko Káva s.r.o. je součástí belgické společnosti Miko, která vstoupila na český trh v roce 2001. Miko n.v. je rodinou firmou s více než 200-letou tradicí pražení kávy. Na českém trhu odkoupila společnost, která se zabývala prodejem kávy a přístrojů na kávu od roku 1994. Zkušenosti zaměstnanců i vysoká klientská základna pomohly rychlému vstupu nabídky kávy Miko na český trh.


Nabídka společnosti se rozšířila o nový systém na přípravu překapávané kávy, espressa a dále o nové druhy kvalitní zrnkové i mleté kávy. Přístroje na překapávanou kávu i káva jsou vyráběny ve vlastní továrně a pražírně společnosti Miko n.v. Nabídka Miko je tedy kompletní.

V roce 2003 byla firma Miko n.v. vybrána z více než 3.000 firem a zvolena firmou roku v Belgii.

Všichni naši zákazníci – FIRMY i GASTRO - si u nás mohou vybrat z komplexní nabídky a zajistit tak pro sebe, své zaměstnance a také pro své klienty šálek čerstvé, kvalitní kávy. Hlavním cílem všech zaměstnanců naší společnosti byl, je a vždy bude spokojený zákazník. Naším úkolem je poskytovaní dokonalých služeb a zajištění kvalitní kávy a ostatních nápojů pro všechny naše zákazníky. Nemůžeme a ani nechceme nabízet to nejlevnější, ale děláme vše pro to, abychom poskytli to nejlepší.

Naše filozofie je jednoduchá: Být stoprocentně zásadní v otázkách kvality - dodávat pouze kvalitní ingredience - nabízet komplexní výběr přístrojů - provozovat a poskytovat zákaznický servis na té nejvyšší možné úrovni.

Zároveň věříme, že i my se můžeme neustále zlepšovat v tom, co děláme - dobrý šálek kávy.