• Ovocná cereální tyčinka s meruňkami Geobar

Geobar, cereální tyčinka s meruňkami a rozinkami, 32g

Čas na ovocnou přestávku? Ochutnejte tyčinku s Fairtrade meruňkami, rozinkami, medem a rýží. Pomůžete tak hned několika drobným pěstitelům v nejchudších částech světa.

Původ: Pákistán (fair trade družstvo Mountain Fruits), Chile (Apicoop), Jižní Afrika (Eksteenskuil Agricultural Co-operative)

FAIR TRADE výrazně zlepšuje životní podmínky rodin drobných pěstitelů v rozvojových zemích, zajišťuje vzdělání jejich dětem a chrání životní prostředí. „Kdybychom neprodávali do Fair Trade, dostali bychom tak polovinu ceny,“ říká farmář a otec šesti dětí Šalman Ali z oblasti Karakorum v Pákistánu. Půda a podnebí jsou tu ideální pro pěstování meruněk, přesto dříve přišlo na zmar všechno ovoce, které farmáři neprodali na místním trhu. Díky podpoře Fair Trade se však naučili ovoce sušit, spojili se do organizace Mountain Fruits a začali exportovat. Díky tomu mají mnohem lepší příjem a jejich děti šanci na lepší budoucnost.

Složení: meruňka 8,8%,slunečnicový olej a lecitin, rozinky, obiloviny 37%, pšeničné vločky, oves, rýžové křupky, med, cukr, glukozový sirup, kyselina citronová, lepek, glycerin a oxid siřičitý, může obsahovat stopy ořechů a semen. Vhodné pro vegetariány.

Informace o alergenech: Obsahuje lepek, mléko, soju a kysličník siřičitý, může obsahovat stopy ořechů a semen.
Vhodné pro vegetariány.

Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!
    Špatný           Dobrý
Captcha

Ovocná cereální tyčinka s meruňkami Geobar

  • Značka: Traidcraft
  • Kód produktu: 62280a
  • Dostupnost: Na objednávku do tří týdnů
  • 15,99 Kč

  • Bez daně: 13,90 Kč